Най-четени
1. radostinalassa
2. zahariada
3. planinitenabulgaria
4. bogolubie
5. bven
6. iliaganchev
7. kvg55
8. reporter
9. meto76
10. grigorsimov
11. iw69
12. ivandimitrovbets
13. wonder
14. budha2
2. zahariada
3. planinitenabulgaria
4. bogolubie
5. bven
6. iliaganchev
7. kvg55
8. reporter
9. meto76
10. grigorsimov
11. iw69
12. ivandimitrovbets
13. wonder
14. budha2
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. savaarhimandrit
8. dominos
9. no1name
10. deathmetalverses
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. savaarhimandrit
8. dominos
9. no1name
10. deathmetalverses
Постинг
29.08.2022 14:37 -
ПРОВАЛЪТ по отношение и на Общинските жилища на кмета Д. Димитров . . . част 2 .
И така , както се казва , вече може да честитим на новите собственици на двата ни вече бивши Общински апартамента , новите имотни придобивки !
Без да губят излишно време - и подготвили предварително паричките за плащането им , първо на 08. 08. 2022 г. г-жа Десислава Кръстева като Купувач подписа своя Договор за продажба на недвижим имот - Частна Общинска собственост , с кмета Д. Димитров - от "другата" страна като Продавач ! , разбира се , и само срещу платени : 5 1 0 0 0 лева , придоби Апартамент от : 7 0 , 52 кв. м. заедно с избено помещение от : 8 , 66 кв. м. , намиращ се в блок № 28 на ЖК Запад . . .
Три дена по - късно - на 11. 08. 2022 год. , същото стори и г-н Билял Чолаков , които след като заплати сумата от : 6 1 , 8 0 0 лева , придоби Общинският ни апартамент в блок № 22 на ЖК Запад от : 67 , 37 кв. м. , + избено , и таванско помещение от общо десетина кв. м. , в които той живя като Наемател в последните десетина години . . .
Така на практика Рекапитулацията е ясна - Общинският ни Жилищен Фонд Ведомствен намаля с ДВА БРОЯ Апартаменти , като при това бе Трайно разрешена жилищната дилема на Двама високопоставени служители на Общинска администрация , съответно :
на Ст. юристконсулт Десислава Кръстева от отдел "Нормативно - правно обслужване" , и на старши експерт Билял Чолаков от Дирекция "Хуманитарни дейности и социална политика " .
Разбира се , от момента на купуването на тези Апартаменти , новите им собственици могат да се разпоредят с новата си имотна придобивка както си решат , включително и да продадат набързо тези жилища , реализирайки добра Печалба за себе си на гърба на Общината ни - т. е. , на всички нас , разбира се !
Освен изцяло пълната Порочност на тази Продажба , за мен бе наложително в Договора им за Продажба да има Клауза , която да ги задължаваше за известен период от време - от поне Десет години , например ! , те да нямат право да Продадат придобитите по този спорен начин Общински Апартаменти , но Уви - най - малко кмета Д. Димитров пък е този човек , които ще защити под някаква форма интересите на местната ни Общност , за жалост . . .
С подобни Продажби - буквално на гърба на всички жители на Общината ни се правят подобни Подаръци на неслучайни служители и партийни активисти - по един или друг случай ангажирани да свършат " Черната работа " на лица с ясни имена както досега , а така също и за напред в бъдеще , разбира се !
Разбира се , аз категорично заявих вече и публично , че подготвям Сигнал до Окръжна Прокуратура относно т. н. от мен Особено Скандална Продажбата на г-жа Кръстева - което аз ще обява и отново Публично , когато той стане Факт .
Мисля си , че на този етап сега ще завърша с оня крилат Лаф - които наскоро отново оживя дори в устата на г-н Асен Василев от трибуната на Парламента при един горещ дебат - при все че предварително декларирам , че не съм фен точно на подобно говорене , при това от тази най - висока висока трибуна в Републиката ни .
" ДА ГО ДУХАТ БЕДНИТЕ ! " обаче стана и при нас с това сега ,
като според мен се оказва най - краткото , както и най - вярно послание , което бе излъчено от цялата местна управляваща КАМАРИЛА начело с кмета Дарин Димитров , насочено към всички онези :
цели 3 1 2 !!! Картотекирани Домакинства с действително доказани жилищни нужди в Общината ни , които чакат да им дойде ред , и да получат да ползват Общинско жилище под наем - ОЧЕВАДНО НЯКОГА , НО НЕ И В БЛИЗКО И ОБОЗРИМО БЪДЕЩЕ СЕГА , ЗА ЖАЛОСТ . . .
И понеже след броени дни така или иначе се влиза в поредната Предизборна Кампания за нов Парламент на Предсрочните Парламентарни Избори , които ще се проведат на 02. 10. 2022 година , нека все пак тези хора да имат впредвид Кой , и Кои точно Интереси защитава в тази наша безспирно крадена Общинка , все пак !
КУРАЖ И СВЕТЛИНА !
Няма коментари
Търсене

